WD
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WD

Forum dyskusyjne członków sojuszu WD
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Przedstaw się

Go down 
+15
PISKoNTE
robert781
fmag
czarodziejka
myciek
dawidz
tropo
pl_karol
Morholt_
Krzysiu_ziom
Tuptuś
tomli
nroma
uglyduck
barwi
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Goś?
Gość




Przedstaw się - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 05, 2008 5:20 pm

Na co liczysz Marcin: chłopczyka czy dziewczynkę? Smile
Powrót do góry Go down
robert781




Liczba postów : 1
Age : 45
Registration date : 13/01/2008

Przedstaw się - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 05, 2008 9:45 pm

witam
A ja jestem Robert lat 29
na co dzień pracuję, a po pracy (lub w pracy;)) gram w traviana:)
Pozdrowionka
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




Przedstaw się - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się - Page 2 Icon_minitimePią Lut 08, 2008 7:20 pm

witam wszystkich mam na imię Rafał, mam 25 lat, i jestem z łodzi. Twisted Evil
Powrót do góry Go down
PISKoNTE




Liczba postów : 1
Registration date : 10/02/2008

Przedstaw się - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 10, 2008 7:48 pm

Witam wszystkich...... Mam na imie Artur i jestem nowym właścicielm konta PiSKonTE, mam 16 lat i lubie komputery.....
Smile Pozdrawiam wszystkich... Very Happy
Powrót do góry Go down
Magra-Land

Magra-Land


Liczba postów : 7
Age : 44
Location : Łódź
Registration date : 09/02/2008

Przedstaw się - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 10, 2008 11:26 pm

Cześć mam na imię Marcin,27 lat i podobnie jak smigi jestem z Łodzi lol! pracuje sobie zawodowo w dziale handlowym firmy zajmującej sie tworzywami sztucznymi, w Traviana gram od października 2007, mam tez konto na 5 serwerze Smile

Pozdrowienia dla wszystkich
Powrót do góry Go down
przylepka

przylepka


Liczba postów : 13
Registration date : 11/02/2008

Przedstaw się - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 12, 2008 2:40 pm

Cześć mam na imię Ewa
Mieszkam w Lublinie
Jestem studentka 5 roku Inżynierii Środowiska
Powrót do góry Go down
songoku

songoku


Liczba postów : 9
Age : 28
Location : Jarocin
Registration date : 12/03/2008

Przedstaw się - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się - Page 2 Icon_minitimeSro Mar 12, 2008 6:25 pm

Krzysztof Very Happy mam 12 lat chodzę do 6 klasy. Ulubione zajęcie hmm.... skateboard, basket Basketball dziewczyny Very Happy:D mieszkam w Jarocinie, w przyszłości mam zamiar być aktorem albo komikiem Very Happy ulubiony przedmiot hista anglik i przyra Very Happy Moją przygodę z Travianem zaczął pl_karol Very Happy powiedział mi o tej grze i jakos mnie zazciekawiła mimo że nie lubie gier strategicznych Very Happy byłem w sojuszu ava fajna atmosfera Very Happy lol! Najbardziej nie lubie czytania książek ... Ulubiona muza to zaagraniczny rap i hip - hop czyli Eminem, 50 cent, 2pac itd Very Happy no i to by było tyle Razz pozdro songo

PS. Dragon Ball jest the BEST Very Happy
Powrót do góry Go down
songoku

songoku


Liczba postów : 9
Age : 28
Location : Jarocin
Registration date : 12/03/2008

Przedstaw się - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się - Page 2 Icon_minitimePią Mar 14, 2008 10:22 pm

tropo napisał:
Witam mam na imie Piotr i mam 29l pracuje przy produkcj części do samolotów tak więc korzystajcie raczej ze środków transportu naziemnego cheers

nie zapomne ci tego Razz nie obijaj sie w parcy !! Razz Smile Very Happy
Powrót do góry Go down
anniaa




Liczba postów : 1
Registration date : 13/01/2008

Przedstaw się - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się - Page 2 Icon_minitimePią Maj 23, 2008 12:31 am

Ja sie jeszcze nie przedstawiłam No to tak: ania, 20 lat, studentka informatyki What a Face Grać zaczelam w sumie przez przypadek, kliknelam w baner i mi sie obrazki spodobały hehe, teraz mam drugie konto na serwerze 5
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przedstaw się - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Przedstaw się
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WD :: SOJUSZ --W.D-- :: Coś o nas-
Skocz do: