WD
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WD

Forum dyskusyjne członków sojuszu WD
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 ZBROJOWNIA I KUŹNIA

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
THORGAL

THORGAL


Liczba postów : 8
Registration date : 14/01/2008

ZBROJOWNIA I KUŹNIA Empty
PisanieTemat: ZBROJOWNIA I KUŹNIA   ZBROJOWNIA I KUŹNIA Icon_minitimeCzw Lut 14, 2008 10:31 am

Czy opłaca sie inwestować w ulepszenia w kuźnii i zbrojownii?
W istrukcji wynika, że każdy poziom to tylko ułamek procenta. Może lepiej inwestować w ilość wojska i poziomy bohatera?
Jakie jest wasze zdanie i doświadczenie?
Powrót do góry Go down
Magra-Land

Magra-Land


Liczba postów : 7
Age : 44
Location : Łódź
Registration date : 09/02/2008

ZBROJOWNIA I KUŹNIA Empty
PisanieTemat: Re: ZBROJOWNIA I KUŹNIA   ZBROJOWNIA I KUŹNIA Icon_minitimeCzw Lut 14, 2008 2:09 pm

U mnie sprawdza się rozwój kużni i zbrojowni i w tym podnoszenie wyszkolenia i uzbrojenia żołnierzy,bo mniej liczna armia a świetnie wyszkolona i uzbrojona jest w stanie pokonać bardziej liczne siły.A mając bohatera nawet na niskim poziomie to i tak wystarczy to by podbic jakąś opuszczoną dolinę.
Powrót do góry Go down
barwi
Admin
barwi


Liczba postów : 23
Registration date : 23/12/2007

ZBROJOWNIA I KUŹNIA Empty
PisanieTemat: Re: ZBROJOWNIA I KUŹNIA   ZBROJOWNIA I KUŹNIA Icon_minitimeCzw Lut 14, 2008 6:19 pm

Jeden poziom rozwoju w kuźni lub zbrojowni poprawia parametry o 1,5%, czyli przy 20 poziomie rozwoju 100 zawodników ma siłę 130, co może nie jest wiele, ale już przy sile 1000 ludzi daje to 1300, czyli całkiem niezły bonus. Wniosek: warto inwestować w ulepszenia jeśli nie ma pilniejszych potrzeb Smile
Powrót do góry Go down
https://desperado.forumpolish.com
THORGAL

THORGAL


Liczba postów : 8
Registration date : 14/01/2008

ZBROJOWNIA I KUŹNIA Empty
PisanieTemat: Re: ZBROJOWNIA I KUŹNIA   ZBROJOWNIA I KUŹNIA Icon_minitimePią Lut 15, 2008 4:29 pm

Rzeczywiscie, Twoje obliczenia potwierdzaja się. Np. 100 mieczników przy poziomie 20 ma siłę 130, itd. proporcionalnie.
Tyle, że iwestycja w kuźnie i zbrojownie to wciaż dla mnie zbytek i luksus - moja opinia.
Jak bedzie mnie stać na 1000 lub więcej mieczników to zainwestuję. Przy populacji ok. 1000 ekonomiczniej jest dla mnie ciagle przeznaczyć surowce na dodatkowe jednostki a nie na rozbudowę kuźni i zbrojowni - przeliczałem z kalkulatorem
Ps. Dzięki za wypowiedzi
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ZBROJOWNIA I KUŹNIA Empty
PisanieTemat: Re: ZBROJOWNIA I KUŹNIA   ZBROJOWNIA I KUŹNIA Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
ZBROJOWNIA I KUŹNIA
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WD :: SOJUSZ --W.D-- :: Pytania-
Skocz do: