WD
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WD

Forum dyskusyjne członków sojuszu WD
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 DO WIDZENIA

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
dziejo2




Liczba postów : 3
Registration date : 11/02/2008

DO WIDZENIA Empty
PisanieTemat: DO WIDZENIA   DO WIDZENIA Icon_minitimeSob Mar 15, 2008 1:46 am

WITAM was po tym tekscie co kolega napisał ,rozważam zakończenie gry Nie mam ochoty skakać z sojuszu do sojuszu Zwami jestem juz jakis czas zżyłem się ,jednak nie jestem gówniażem by być pod stresem że ktoś będzie mnie wyrzucał gdy nie spełnię czyijś żądań ,wręcz rozkazów POMOGLIŚCIE MI GDY DOSTAŁEM LANIE ile mogłem i wam pomagałem JESTEŚCIE KOCHANI Poniżej jest tekst który mnie ...................................myślę że jest to ostatni pobyt na forum bo i tak nie potrafię odczytywać wiadomości Zobaczymy co jutro przyniesie teraz włańczam odliczanie likwidacji konta POWODZENIA
AloYzy 14.03.08
Tyskie 20:32:01

Tyskie zaczyna mnie wkurzać. Robimy masowy atak. KAżDY, powtarzam KAżDY wysyła wojsko tym razem już nie fejki tylko prawdziwe ataki tak jak ostatnio. Po ataku wklejamy raporty na forum. Jeśli kogoś tam nie znajdę wypada z sojuszu i nie ma żadnych wymówek. Ataki mają być skoordynowane tak aby uderzyły w pon o godz. 24 (max 1godz. wcześniej lub 1
o ostatnim tekscie
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




DO WIDZENIA Empty
PisanieTemat: Re: DO WIDZENIA   DO WIDZENIA Icon_minitimeSob Mar 15, 2008 12:21 pm

no więc żegnam Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
fmag




Liczba postów : 10
Registration date : 05/02/2008

DO WIDZENIA Empty
PisanieTemat: Re: DO WIDZENIA   DO WIDZENIA Icon_minitimeSob Mar 15, 2008 1:06 pm

Co się tu do ch... dzieje?? Ludzie macie jakieś problemy to załatwiajcie to na priva a nie żeby się zachowywać jak banda rozkapryszonych szczeniaków?? Jaja sobie robicie? Ktoś się czuje obrażony - niech interweniuje u założycielki sojuszu a nie żeby stawiać sprawę w ten sposób: "Nie podoba mi się więc zabieram zabawki i idę do domu". Zależy wam na grze to grajcie zespołowo. Wszyscy się obrażają a to tylko gra. Wyluzujcie trochę
Powrót do góry Go down
nroma
Admin
nroma


Liczba postów : 50
Registration date : 23/12/2007

DO WIDZENIA Empty
PisanieTemat: Re: DO WIDZENIA   DO WIDZENIA Icon_minitimeSob Mar 15, 2008 3:47 pm

dziękuje fmag:) A tak na marginesie ja też mogę strzelić focha i zobaczymy czym to się skończy Twisted Evil
Powrót do góry Go down
fmag




Liczba postów : 10
Registration date : 05/02/2008

DO WIDZENIA Empty
PisanieTemat: Re: DO WIDZENIA   DO WIDZENIA Icon_minitimeSob Mar 15, 2008 3:50 pm

No właśnie - kobiecie to ujdzie jak ma jakieś muchy w nosie ale facet?? Wstyd Panowie wstyd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





DO WIDZENIA Empty
PisanieTemat: Re: DO WIDZENIA   DO WIDZENIA Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
DO WIDZENIA
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WD :: SOJUSZ --W.D-- :: Luźne gadki-
Skocz do: