WD
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WD

Forum dyskusyjne członków sojuszu WD
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 ZAŁĄCZNIK I ZWROT HONORU

Go down 
AutorWiadomość
dziejo2




Liczba postów : 3
Registration date : 11/02/2008

ZAŁĄCZNIK I ZWROT HONORU Empty
PisanieTemat: ZAŁĄCZNIK I ZWROT HONORU   ZAŁĄCZNIK I ZWROT HONORU Icon_minitimeSob Mar 15, 2008 9:08 pm

jak się zoriętowałem to jestem do tyłu ;po prostu nie na bierząco z tym co dzieje się w sojuszu Gdyż co niektórzy olewają lub nie mają czasu zająć się grą co za tym idzie PO CO SOJUSZOWI DUPĘ ZAWRACAC spróbójcie bez soju Sojusz to nie jest przytułek Wszyscy ryzykowali stratę swojego woja by kogoś obronić czy wybronić Farmą można zostać po jednym ataku Tracisz wojo i finisz w zasadzie MOŻESZ ZAPRZEDAĆ SWOJĄ OSOBOWOŚĆ iść na układy płacić haracz lub sprzedawać info co się dzieje w centrum soju Dlatego teksty są agresywne wprost rozkazujące MOŻE CZĘŚĆ TEGO CO PISZĘ ;MAM NADZIEJĘ ŻE nie będzie praktywowana jest tylko domysłem PROSZĘ TRZYMAJMY SIĘ RAZEM zero nieporozumień bo wróg się cieszy z naszej niezgody Osobiście wracam honor koledze na którego teksty się obraziłem ale widzę że musiał tak pisać w zględem porządku którego brak To co pisze nie tyczy się wszystkich bo są wyjątki Tak jak ja wiecznie zajęty szachami Zrobiłem pochopny róch próbójąc się wycofac z gry Dokopmy naszym wrogom ;HAI
Powrót do góry Go down
 
ZAŁĄCZNIK I ZWROT HONORU
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WD :: SOJUSZ --W.D-- :: Luźne gadki-
Skocz do: