WD
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WD

Forum dyskusyjne członków sojuszu WD
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ

Go down 
+2
Morholt_
THORGAL
6 posters
AutorWiadomość
THORGAL

THORGAL


Liczba postów : 8
Registration date : 14/01/2008

BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Empty
PisanieTemat: BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ   BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Icon_minitimePon Sty 14, 2008 5:29 pm

Aby rozbudować kopalnię żelaza-cegielnię-tartak czy piekarnie potrzebny jest odpowiedni poziom magazynu/spichlerza i 10 poziom surowca – to sprawa oczywista.
Czy po maxymalnym rozbudowaniu tych budynków (25%) mogę zredukować magazyn-spichlerz na mniejszą pojemność bez straty osiągniętych 25%?
Powrót do góry Go down
Morholt_




Liczba postów : 7
Registration date : 31/12/2007

BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Empty
PisanieTemat: Re: BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ   BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Icon_minitimePon Sty 14, 2008 9:50 pm

witaj.
oczywiście możesz rozebrać spichlerz i magazyn. pytanie? poco?! surowców już nie odzyskasz, a jak będziesz musiał np.: wyszkolić herszta, konsula, wodza, to dupa. a spichlerz to budowla strategiczna. i im wyższy poziom jej tym lepiej.należy rozbierać budynki na prawdę zbędne. nie należy obniżać poziomu już wybudowanych potrzebnych budynków.
pozdro
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Empty
PisanieTemat: Re: BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ   BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Icon_minitimePon Sty 14, 2008 11:51 pm

widzisz w pozniejszym terminie gru bedziesz ich jeszcze wiecej potrzebowal ja w stolicy mam juz 3 spichleze i 2 magazyny i cZasami i to za malo wiec po co je obnizac nie widze w tym zadnego sensu alien
Powrót do góry Go down
THORGAL

THORGAL


Liczba postów : 8
Registration date : 14/01/2008

BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Empty
PisanieTemat: Re: BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ   BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Icon_minitimeWto Sty 15, 2008 9:40 am

OK, ok, macie rację. Pytam na wypadek koniecznosci obrony przed wiekszym atakiem. Jako gal mam kryjówki, które do tej pory ratowały mi tyłek i to całkiem nieźle. Redykcja magazynu/spichlerza przy rozbudowanych kryjówkach spowoduje, ze nic mi nie weźmie. Majac zaś surowce na poziomie 10 i "wspomagacze" na 25% jestem w stanie szybko się "zrenegerować'. Bałem sie tylko, że redukcja magazynu spowoduje też zburzenie , np. cegielni, a to juz byłoby nie po mojej mysli.
Powrót do góry Go down
Morholt_




Liczba postów : 7
Registration date : 31/12/2007

BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Empty
PisanieTemat: Re: BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ   BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Icon_minitimeWto Sty 15, 2008 6:55 pm

redukcja magazynu i spichlerza nie jest dobrym sposobem na pasywną obronę. w pewnym momencie zastopuje to twój rozwój . lepiej na maxa inwestować surowce i handlować ile wlezie.niestety konieczna jest do tego w miarę aktywna gra.
Powrót do góry Go down
tropo

tropo


Liczba postów : 11
Registration date : 12/01/2008

BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Empty
PisanieTemat: Re: BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ   BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Icon_minitimePią Sty 25, 2008 12:01 am

Mam takie pytanko: mam rozbudowany młyn i piekarnie na 5 i nie mam miejsca w osadzie na nowe budynki jak zbuże np kryjówke to będe mógł postawić np 2 piekarnie czy cegielnie?
Powrót do góry Go down
Morholt_




Liczba postów : 7
Registration date : 31/12/2007

BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Empty
PisanieTemat: Re: BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ   BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Icon_minitimePią Sty 25, 2008 3:04 am

piekarnię, cegielnię, tartak i hutę można mieć tylko jedną w danej osadzie
Powrót do góry Go down
tropo

tropo


Liczba postów : 11
Registration date : 12/01/2008

BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Empty
PisanieTemat: Re: BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ   BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Icon_minitimeSob Sty 26, 2008 2:01 am

o.k. dzięki!!!! nie musze już niszczyć kryjówek
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Empty
PisanieTemat: Re: BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ   BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Icon_minitimeSob Sty 26, 2008 9:00 pm

niszcz kryjowki to syf wybuduj cos innego zamiast kryjowek
Powrót do góry Go down
nroma
Admin
nroma


Liczba postów : 50
Registration date : 23/12/2007

BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Empty
PisanieTemat: Re: BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ   BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Icon_minitimeNie Sty 27, 2008 2:11 pm

jeżeli nie potrzebuje miejsca to ja kryjówki bym jeszcze zostawiła. nie ma co sie pozbywać czegoś co może się przydać. a jak skończy sie miejsce na budowę potrzebnych rzeczy to wtedy kryjówki idą na pierwszy ogieńSmile
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Empty
PisanieTemat: Re: BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ   BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Icon_minitimeNie Sty 27, 2008 2:14 pm

zgadzam sie kryjowki to syf zapelniaja tylko potrzebne miejsce a jak sie potem okazuje to one i tak nic nie daja sa dobre ale na poczatku gry jak zakladasz konto a tak to do dupy i nic wiecej drunken
Powrót do góry Go down
tropo

tropo


Liczba postów : 11
Registration date : 12/01/2008

BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Empty
PisanieTemat: Re: BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ   BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Icon_minitimeNie Sty 27, 2008 9:26 pm

Taki syf to to chyba niejest bo przy ataku takie 6000 surki które jest bespieczne i jest z czego dalej budować.
A poprostu jak nie można podwoić piekarni i cegielni to co można jeszcze budować?
Powrót do góry Go down
nroma
Admin
nroma


Liczba postów : 50
Registration date : 23/12/2007

BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Empty
PisanieTemat: Re: BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ   BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Icon_minitimeNie Sty 27, 2008 10:15 pm

zobacz w instrukcji:) - nie powiem ci bo nie wiem co masz już w osadkach
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Empty
PisanieTemat: Re: BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ   BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Icon_minitimeNie Sty 27, 2008 11:20 pm

wezmy np. ze masz magazyn zapelniony z okolo 40000 gliny i masz te swoje kryjowki ktore kazda ratuje ci 2000 z 40000 to i tak koles ci zrabuje tyle gliny ze to co ci zostanie to zero wiec zamiast ladowac w kryjowki to wybuduj cos innego cos co ci sie przyda niepowiem ci co bo niewiem co masz ale kryjowka to wielki syf ktory tylko na poczatku zdaje egzamin a pozniej to tylko zajmuje miejsce
Powrót do góry Go down
tropo

tropo


Liczba postów : 11
Registration date : 12/01/2008

BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Empty
PisanieTemat: Re: BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ   BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Icon_minitimePon Sty 28, 2008 12:09 am

Tyle surki nie trzymam bo inwestuje w zboże i wojo a z 6000 surki można już coś myśleć. Z instrukcji to brakuje mi Ratusz (narazie zbędny ) i plac turniejowy ( jeszcze nie jechałem daleko)
Powrót do góry Go down
dawidz

dawidz


Liczba postów : 25
Age : 29
Registration date : 03/02/2008

BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Empty
PisanieTemat: Re: BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ   BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Icon_minitimeNie Lut 03, 2008 12:05 pm

ja kryjowke i trapera dawno zburzyłem tongue
czytałem w jednym poradniku że najlepiej zburzyć je po 2, 3 miesiącach gry Very Happy
Powrót do góry Go down
Traper73




Liczba postów : 11
Registration date : 22/01/2008

BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Empty
PisanieTemat: Re: BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ   BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Icon_minitimeWto Lut 05, 2008 2:22 pm

witam. czy jak mam juz hute, cegielnie, tartak i piekarnie na 5 poziomie to moge to zburzyc nie tracac %?
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Empty
PisanieTemat: Re: BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ   BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Icon_minitimeWto Lut 05, 2008 3:41 pm

jeśli je zburzysz starcisz dodatkowy bonus który one daja. najlepiej jak brakuje ci miejsca w osadzie wyburz kryjowki albo akademie. Very Happy
Powrót do góry Go down
Traper73




Liczba postów : 11
Registration date : 22/01/2008

BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Empty
PisanieTemat: Re: BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ   BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 3:48 pm

dziekuje Koledze za odp! pozdro!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Empty
PisanieTemat: Re: BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ   BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
BURZENIE MAGAZYNU i SPICHLERZ
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WD :: SOJUSZ --W.D-- :: Pytania-
Skocz do: