WD
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WD

Forum dyskusyjne członków sojuszu WD
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Przedstaw się

Go down 
+15
PISKoNTE
robert781
fmag
czarodziejka
myciek
dawidz
tropo
pl_karol
Morholt_
Krzysiu_ziom
Tuptuś
tomli
nroma
uglyduck
barwi
19 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
barwi
Admin
barwi


Liczba postów : 23
Registration date : 23/12/2007

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimePon Gru 24, 2007 2:25 am

To może ja coś o sobie na początek żeby zachęcić nieśmiałych Smile

Na imię mam Marcin, lat 27, mieszkam i pracuję w stolicy scyzoryków uwiecznionej w patriotycznych pieśniach LiRoya. Po studiach na Politechnice Świętokrzyskiej (kierunek Mechatronika i Budowa Maszyn) wyjechałem na wyspy by poić Szkotów piwem i wodą ognistą. Kiedy jednak zauważyłem że zaczyna mi smakować whisky z wodą a przy temperaturze 15 stopni zgodnie narzekam na upały, uznałem, że pora wracać szukać szczęścia i bogactwa w ojczyźnie. Obecnie pracuję jako handlowiec w zakładzie rurociągów.

Jeśli chodzi o gusta muzyczne to z tego co wiem zbliżone do gustów kolegi Metalowca (w każdym razie obaj lubimy fiński metal Smile)
Literatura: fantasy, najchętniej polska choć nie tylko.

Witam i pozdrawiam wszystkich członków sojuszu, tych starych i tych nowych. Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze 'współpracować' Smile
Powrót do góry Go down
https://desperado.forumpolish.com
uglyduck

uglyduck


Liczba postów : 18
Age : 28
Location : Jasło.
Registration date : 24/12/2007

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimePon Gru 24, 2007 11:21 am

Heh Smile Ja jestem Magda, mam 12 Shocked lat ... Smile Konto na którym gram dostałam od takiego kolegi Wink
chodzę do 6 klasy .. :>
Lubię muzykę, zakupy i imprezy fajne :-).
Najczęściej słucham: Rihanny, Millenium, Avril Lavigne i Evanescence ;D.
Tyle .. Very Happy

P.S - Zarządzimy serverem z naszym sojuszem Twisted Evil
Powrót do góry Go down
nroma
Admin
nroma


Liczba postów : 50
Registration date : 23/12/2007

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: :)   Przedstaw się Icon_minitimeWto Gru 25, 2007 1:42 am

Dla tych co jeszcze nie wiedzą mam na imię Natalia Laughing
Uwielbiam książki, starocie i taniec (kiedyś nawet chciałam zostać antykwariuszem:D)
Muzyka - słucham wszystkiego od klasyki poprzez rocka, jazz, blues'a, reggae do popu (po drodze jest jeszcze parę gatunków, ale za dużo by było pisania;))
Lato to rolki i wakacje na Mazurach Twisted Evil - zima łyżwy santa
Powrót do góry Go down
tomli

tomli


Liczba postów : 13
Registration date : 24/12/2007

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimeSro Gru 26, 2007 6:40 pm

Tomek - stary już jestem ale lubię zabawki Smile
Komputerami zajmuję się od czasu, kiedy sporej ilości z Was nie było jeszcze na świecie (w czasach prehistorycznych załozyłem z kumplami takie pisemko "Bajtek" i redagowałem pierwsze trzy numery).
Teraz bawi mnie to mniej, w pracy zajmuję sie maszynami nieco większymi ( moje serwery w banku ważą po kilka ton Smile )
Póki co travian mnie wciąga, bo lubie gry strategiczne, ale za dużo czasu mu nie poświęcę.

p.s. Natalio, też jestem entuzjastą staroci. Niedawno wymieniłem w salonie wszystkie meble na stare i jestem zachwycony efektem.
Powrót do góry Go down
Tuptuś

Tuptuś


Liczba postów : 12
Registration date : 26/12/2007

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimeSro Gru 26, 2007 7:10 pm

Na imię mam Marlenka, a nick Tuptuś wziął się od mojego walecznego chomika (zginal śmiercią tragiczną). Tak i ja jestem pozornie miła i sympatyczna, ale potrafię się mścic okrutnie Twisted Evil Mam 24 lata, wspaniałego męża i kochanego 7-miesięcznego synka Adasia. Pracuję w firmie produkującej plastikowe części dla motoryzacji.
Mimo wszystko spedzam na trawianie dość duzo czasu, kosztem porządku w domu Very Happy
Powrót do góry Go down
barwi
Admin
barwi


Liczba postów : 23
Registration date : 23/12/2007

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimeSro Gru 26, 2007 9:44 pm

Tomli, poważnie redagowałerś Bajtka? To pismo to klasyka! Szacunek dla Ciebie. Pamiętam jak biegałem do kolegi na drugi koniec osiedla pożyczać Bajtki, miałem wtedy jakieś 6-7 lat i pierwszy komputer ZX Spectrum +. Ech, to były czasy Smile
Powrót do góry Go down
https://desperado.forumpolish.com
tomli

tomli


Liczba postów : 13
Registration date : 24/12/2007

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimeSro Gru 26, 2007 10:45 pm

No, poważnie. W pierwszym numerze pisałem jak zrobić joystik do C64. Potem pisemko zostało przejęte przez komunistyczne wydawnictwo i się wypisałem.
Powrót do góry Go down
uglyduck

uglyduck


Liczba postów : 18
Age : 28
Location : Jasło.
Registration date : 24/12/2007

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimeSro Gru 26, 2007 10:50 pm

Oho, mega zaskoczenie ! Very Happy Cieszmy się że mamy w sojuszu takiego ludka:D
Powrót do góry Go down
Krzysiu_ziom




Liczba postów : 6
Registration date : 29/12/2007

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimeNie Gru 30, 2007 9:50 pm

Ja jestem Kamil mam 16 lat xD ;p

Co jeszcze napsiac ;p chodze do technikum xD;p interesuje sie pilka nozna xD i wszystkim z nia zwiazanym
Lubie wiekszość rodzaji muzyki xD ale najbardziej dla mnie wicagajacy jest Hip Hop oraz Techno xD

nieweim co mam pisac xD ;p wiec juz niepisze ;p
Powrót do góry Go down
Morholt_




Liczba postów : 7
Registration date : 31/12/2007

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimeSro Sty 02, 2008 12:10 am

siemano a to ja Morholt. miałem problemy z rejestracją i będę funkcjonował na forum pod tym nikiem( chyba że uda mi się to jakoś zmienić).
dla tych, którzy mnie jeszcze nie znają:
mam na imię Robert, mam 31 lat i mieszkam w Warszawie. Mam wspaniałą żonę i siedmioletniego synka.
Zajmuję się poligrafią, słucham rocka, interesuję się historią, lotnictwem i grami komputerowymi( na to ostatnie zainteresowanie jedna miewam mało czasu.
no i to by było na tyle pozdrowionka
Powrót do góry Go down
pl_karol

pl_karol


Liczba postów : 34
Location : WLKP
Registration date : 12/01/2008

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimeSob Sty 12, 2008 5:33 pm

Karol lat 20, studiuje budownictwo na politechnice poznanskiej i pracuje jako kreslarz w firmie projektowej, mieszkam w jarocinie, przygode z travianem zaczalem nie dawno od przypadkowego klikniecia w banner, zainteresowało mnie to i nawet jakos mi idzie. moje zainteresowania to budownictwo, technika, informatyka, film (sensacje i komedie), muzyka (house i gangsta rap).
Powrót do góry Go down
tropo

tropo


Liczba postów : 11
Registration date : 12/01/2008

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimeWto Sty 22, 2008 9:30 pm

Witam mam na imie Piotr i mam 29l pracuje przy produkcj części do samolotów tak więc korzystajcie raczej ze środków transportu naziemnego cheers
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimePią Sty 25, 2008 7:40 pm

oki to i ja sie przedstawie mam na imier Rafal mieszkam w miescie ktore kiedys bylo wojewodztwem a starcilo je na rzecz poznania chodzi mi tu o pile Razz mam 25 lat studiuje (niemylic z uczeniem sie to dwie rozne rzeczy Razz) interesuje sie sportem sam uprawiam kilka dyscyplin ale to inna bajka Razz muze to slucham rozna zalezy od nastroju i towazystwa w ktorym przebywam Razz jak kazdy facet normalny (nie zebym byl uprzedzony do innych) kocham kobiety to jerst moja pieta achiliesowa Razz niemoge sie oprzec ich wdzieka Razz czesto chodze na impreski itd jak to studen Razz

co do kolegi ktory redagowal bajtka to nawet do niedawna mialem pare czasopism bajtka ale zrobilem mala czystke bo mi sie gazety przewalaly i wywalilem wiec tak jak napisal moj przedmowca szacunek Smile
Powrót do góry Go down
dawidz

dawidz


Liczba postów : 25
Age : 29
Registration date : 03/02/2008

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimeNie Lut 03, 2008 11:37 am

czesc jesem Dawid i mam 12 lat
Mieszkam w Polichnie.
Lubię football, gry komputerowe i internetowe
interesuję się elektroniką(szczególnie komputerów)
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimeNie Lut 03, 2008 1:14 pm

Arek, 18 lat. mieszkam w jaśle i w tym roku zdaje maturę :/ w travianie od ponad 3 miesięcy Cool
Powrót do góry Go down
myciek




Liczba postów : 5
Registration date : 04/02/2008

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimePon Lut 04, 2008 12:17 pm

Maciek, 35, okolice podstołeczne.

Niskie ukłony dla tomli - "Bajtek" to było coś! Very Happy
Powrót do góry Go down
dawidz

dawidz


Liczba postów : 25
Age : 29
Registration date : 03/02/2008

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimePon Lut 04, 2008 1:35 pm

tuptuś ma córkę a ja mam siostrzenicę półtora roczną Very Happy
Powrót do góry Go down
myciek




Liczba postów : 5
Registration date : 04/02/2008

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimePon Lut 04, 2008 1:53 pm

Ja mam cudną żonę a do spółki z nią: córkę i syna - oboje w wieku mocno nieodpowiedzialnym. Gram w miarę - ograniczonych - możliwości, interesuję się historią, fotografią, literaturą i całym mnóstwem innych rzeczy - jak mawiał mój fizyk: 'Humaniści, psiakrew' Wink
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimePon Lut 04, 2008 2:04 pm

myciek napisał:
oboje w wieku mocno nieodpowiedzialnym.

możesz to jakoś bardziej uściślić? Cool
Powrót do góry Go down
dawidz

dawidz


Liczba postów : 25
Age : 29
Registration date : 03/02/2008

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimePon Lut 04, 2008 2:07 pm

[quote=\"AloYzy\"][quote=\"myciek\"]oboje w wieku mocno nieodpowiedzialnym.[/quote]

możesz to jakoś bardziej uściślić? Cool[/quote]
quote chodzi tylko trzeba kolor zmienic Smile


Ostatnio zmieniony przez dnia Pon Lut 04, 2008 2:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
myciek




Liczba postów : 5
Registration date : 04/02/2008

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimePon Lut 04, 2008 2:12 pm

AloYzy napisał:

możesz to jakoś bardziej uściślić? Cool

Dominika - 4 lata, Mikołąj - 10 m-cy Very Happy
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimePon Lut 04, 2008 2:19 pm

no to masz fajnie Maciek, przynajmniej się z nimi nie nudzisz Very Happy
Powrót do góry Go down
myciek




Liczba postów : 5
Registration date : 04/02/2008

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimePon Lut 04, 2008 2:23 pm

AloYzy napisał:
no to masz fajnie Maciek, przynajmniej się z nimi nie nudzisz Very Happy

Very Happy Nie ma kiedy Very Happy
Powrót do góry Go down
czarodziejka

czarodziejka


Liczba postów : 18
Age : 42
Location : Pruszków
Registration date : 04/02/2008

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimePon Lut 04, 2008 7:12 pm

Agnieszka, lat 26 (rocznikowo, bo wiekowo to 18+vat jak wiadomo :-P), z zawodu bibliotekarz o specjalizacji rękopisy średniowieczne i starodruki. Z zainteresowań: mediewistyka, informatyka. Przyległości w postaci dzieci brak :-)
A jakiś Bajtek się u nas w domu poniewiera, bo Tata go kupował namiętnie (też informatyk, psiakrew :-|)
Powrót do góry Go down
fmag




Liczba postów : 10
Registration date : 05/02/2008

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimeWto Lut 05, 2008 1:02 pm

Marcin lat 30. Mieszkam pod Bydgoszczą. Żonaty, dziecko w drodze Smile W travianie od kilku miesięcy. Mam konto jeszcze na s10. Pracuję jako informatyk
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Przedstaw się
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WD :: SOJUSZ --W.D-- :: Coś o nas-
Skocz do: