WD
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WD

Forum dyskusyjne członków sojuszu WD
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 podbijanie oaz

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
pl_karol

pl_karol


Liczba postów : 34
Location : WLKP
Registration date : 12/01/2008

podbijanie oaz Empty
PisanieTemat: podbijanie oaz   podbijanie oaz Icon_minitimeWto Sty 15, 2008 10:24 pm

z poradnika nie moge jednoznacznie określić w jaki sposób odbywa się zdobywanie oaz. W moim przypadku wygląda to tak, posiadam głowną osadę w której mam dwór bohatera na poziomie 8, i bohatera na poziomie 2 i zadnej wolnej oazy w poblizu, natomiast w okolicy mojej nowozałozonej osady znajduje sie kilka oaz, tylko, że w tej osadzie mam dwór na poziomie 1 i za szybko go nie rozbuduje. czy w takim wypadku moge rozbudować dwór w głownej osadzie do 10 poziomu, wysłać mojego bohatera do osady w ktorej dwór jest na 1 poziomie i stamtąd przeprowadzić atak na oaze i przejąć ja?
Powrót do góry Go down
nroma
Admin
nroma


Liczba postów : 50
Registration date : 23/12/2007

podbijanie oaz Empty
PisanieTemat: Re: podbijanie oaz   podbijanie oaz Icon_minitimeWto Sty 15, 2008 11:57 pm

oaza musi być w odległości 3 pól od osady żeby ją zdobyć (w tej osadzie dwór musi być rozbudowany na 10 poziom bo od niego można dopiero podbijać osadki)
Powrót do góry Go down
Tropo1

Tropo1


Liczba postów : 3
Registration date : 07/02/2008

podbijanie oaz Empty
PisanieTemat: Re: podbijanie oaz   podbijanie oaz Icon_minitimeNie Lut 10, 2008 11:48 pm

Czyli w tej 2 osadzie też musi być na 10?
Powrót do góry Go down
czarodziejka

czarodziejka


Liczba postów : 18
Age : 42
Location : Pruszków
Registration date : 04/02/2008

podbijanie oaz Empty
PisanieTemat: Re: podbijanie oaz   podbijanie oaz Icon_minitimePon Lut 11, 2008 1:48 am

W każdej osadzie, z której chcesz podbijać oazę Dwór musi być co najmniej na 10 lvl. Przy 15 lvl możesz podbić z tej wioski drugą oazę, przy 20 - trzecią.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





podbijanie oaz Empty
PisanieTemat: Re: podbijanie oaz   podbijanie oaz Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
podbijanie oaz
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WD :: SOJUSZ --W.D-- :: Pytania-
Skocz do: