WD
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WD

Forum dyskusyjne członków sojuszu WD
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Łatka travian

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
dawidz

dawidz


Liczba postów : 25
Age : 29
Registration date : 03/02/2008

Łatka travian Empty
PisanieTemat: Łatka travian   Łatka travian Icon_minitimeNie Lut 03, 2008 12:36 pm

Skrypt do Traviana - bardzo ułatwia grę - przetestujcie sami. Bez niego prawdopodobnie nie grałbym już w Traviana Razz.

Jedyne wymagania to korzystanie z FireFoxa, bo tylko na tej przeglądarce działa ten skrypt, oraz zainstalowany dodatek do FF umożliwiający korzystanie ze skryptów, tzw. greasemonkey, który można sciągnąć ze strony:

https://addons.mozilla.org/firefox/748/

Potem wchodzimy na link:

http://www.denibol.com/proyectos/travian_beyond/
i kilkamy descarga Very Happy
Powrót do góry Go down
pl_karol

pl_karol


Liczba postów : 34
Location : WLKP
Registration date : 12/01/2008

Łatka travian Empty
PisanieTemat: Re: Łatka travian   Łatka travian Icon_minitimeWto Lut 12, 2008 9:49 pm

mam pytanie co do tej łatki, jest ona legalna, gdzies na głownym forum czytałem ze za skrypty mozna dostac banana, opis tej łatki jest po hiszpansku/włosku (?) czy po wgraniu bede miał normalnie traviana po polsku?
Powrót do góry Go down
czarodziejka

czarodziejka


Liczba postów : 18
Age : 42
Location : Pruszków
Registration date : 04/02/2008

Łatka travian Empty
PisanieTemat: Re: Łatka travian   Łatka travian Icon_minitimeWto Lut 12, 2008 11:26 pm

Wg regulaminu skrypt jest nielegalny, ale MH nie ma jak tego wyłapać. Łatka jest świetna, ja ją używam od końca listopada i nikt mnie jeszcze nigdy za rękę nie chwycił. Traviana będziesz mieć po polsku.
Powrót do góry Go down
pl_karol

pl_karol


Liczba postów : 34
Location : WLKP
Registration date : 12/01/2008

Łatka travian Empty
PisanieTemat: Re: Łatka travian   Łatka travian Icon_minitimeWto Lut 12, 2008 11:35 pm

a rzucicie mi jakas instrukcje krok po kroku jak to zainstalowac?
przy sciaganiu tego add-onsa mam bład:

failed to create chrome directory
you probably dont have apropriate permissions
(write acces to Profile/chromes)


pzdr
Powrót do góry Go down
czarodziejka

czarodziejka


Liczba postów : 18
Age : 42
Location : Pruszków
Registration date : 04/02/2008

Łatka travian Empty
PisanieTemat: Re: Łatka travian   Łatka travian Icon_minitimeSro Lut 13, 2008 12:47 am

O la boga, ja nigdy problemów nie miałam..... Zainstalowałam to bez problemów i u siebie na kompie i w prac, i normalnie działa... Pomyślę nad instrukcją, ale to już jutro, teraz nie mam głowy Smile
Powrót do góry Go down
pl_karol

pl_karol


Liczba postów : 34
Location : WLKP
Registration date : 12/01/2008

Łatka travian Empty
PisanieTemat: Re: Łatka travian   Łatka travian Icon_minitimeSro Lut 13, 2008 10:24 pm

jednak jak mogłem sie przekonac jest roznica miedzy sama mozilla a mozilla forefoxem. wgrałem tego freasemonkeya, w narzedziach mi wyskoczyła dodatkowa opcja, dodałem skrypt, nazwałem go, wpisałem zeby działał na stronie www.travian.pl, podałem lokalizacje tego pliku travian3.user.js, i narazie nic nie zauwazyłem, w czym sie objawia ten skrypt?
Powrót do góry Go down
czarodziejka

czarodziejka


Liczba postów : 18
Age : 42
Location : Pruszków
Registration date : 04/02/2008

Łatka travian Empty
PisanieTemat: Re: Łatka travian   Łatka travian Icon_minitimeSro Lut 13, 2008 10:55 pm

Skrypt objawia się w dwóch dodatkowych ikonach (obok ziemi, miasta, statystyk listów i raportów, są skróty do rynku i do wojska), a po lewej stronie 4 dodatkowe linki (sojusz, symulator, wyślij jednostki i coś jeszcze). Dodatkowo działa jak konto plus - tzn wyświetla Ci ile czego Ci jeszcze brakuje i kiedy będzie wyprodukowana dana ilość surówki - zarówno jak wejdziesz w poszczególne budynki czy pola, jak i pod wioską - w przypadku pól - i pod samą stricte osadą - w przypadku budynków.
Powrót do góry Go down
pl_karol

pl_karol


Liczba postów : 34
Location : WLKP
Registration date : 12/01/2008

Łatka travian Empty
PisanieTemat: Re: Łatka travian   Łatka travian Icon_minitimeSro Lut 13, 2008 11:57 pm

no jakos sobie poradziłem, i faktycznie pomocne Very Happy narazie uzywam tylko na 12, na wypadek banana
Powrót do góry Go down
dawidz

dawidz


Liczba postów : 25
Age : 29
Registration date : 03/02/2008

Łatka travian Empty
PisanieTemat: Re: Łatka travian   Łatka travian Icon_minitimePią Lut 15, 2008 4:19 pm

ja tego używam od dawna
napewno cię nie zablkują gdyż to jest na twoim kompie a nie w sieci i nic ci nie zrobią
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Łatka travian Empty
PisanieTemat: Re: Łatka travian   Łatka travian Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Łatka travian
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WD :: SOJUSZ --W.D-- :: Luźne gadki-
Skocz do: