WD
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WD

Forum dyskusyjne członków sojuszu WD
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 pułapki galów

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
pl_karol

pl_karol


Liczba postów : 34
Location : WLKP
Registration date : 12/01/2008

pułapki galów Empty
PisanieTemat: pułapki galów   pułapki galów Icon_minitimePią Lut 15, 2008 6:06 pm

jak to jest, grając na s12 wysłałem 8 EI na atak, 7 wpadło w pułapki i 1 zginął. poźniej kliknąłem coś w miejscu zbiórki "zwolnij" czy cos takiego. i nie jednostki nie wrociły, pozniej zaatakowałem wieksza liczba jednostek, które też po części wpadły w pułapke, ale uwolniły się, a te 7 EI poprostu wyparowały? idzie je jeszcze jakoś odzyskać.
Powrót do góry Go down
barwi
Admin
barwi


Liczba postów : 23
Registration date : 23/12/2007

pułapki galów Empty
PisanieTemat: Re: pułapki galów   pułapki galów Icon_minitimePią Lut 15, 2008 8:10 pm

Jednostki które wpadły w pułapkę możesz uwolnić Ty lub któryś z członków sojuszu wysyłając atak normalny. Najlepiej na osady galów od razu wysyłać atak normalny, wtedy w przypadku zwycięstwa jednostki z pułapek zostają automatycznie uwolnione. Jeśli kliknąłeś 'zwolnij' to zdaje się że zwolniłeś swoje jednostki...ale ze służby Smile
Powrót do góry Go down
https://desperado.forumpolish.com
pl_karol

pl_karol


Liczba postów : 34
Location : WLKP
Registration date : 12/01/2008

pułapki galów Empty
PisanieTemat: Re: pułapki galów   pułapki galów Icon_minitimePią Lut 15, 2008 9:07 pm

tak sie składa, ze na 12 wszystkich atakuje zwykłym atakiem, tylko wysłałem za mało jednostek i wpadły, no to jestem w plecy Very Happy :/
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




pułapki galów Empty
PisanieTemat: Re: pułapki galów   pułapki galów Icon_minitimePią Lut 15, 2008 10:23 pm

jesli atakujesz atakiem normalnym to twoje wojsko nie wpada w pulapki
Powrót do góry Go down
Metaliowiec




Liczba postów : 3
Registration date : 29/12/2007

pułapki galów Empty
PisanieTemat: Re: pułapki galów   pułapki galów Icon_minitimeSob Lut 16, 2008 4:03 am

o ile dobrze wiem to wojo i tak wpada w pułapki niezależnie od tego czy wyślemy grabież czy normalny, ale za to po ataku normalnym pozostałe "przy życiu" odbijają te z pułapek. pozdro;)
Powrót do góry Go down
pl_karol

pl_karol


Liczba postów : 34
Location : WLKP
Registration date : 12/01/2008

pułapki galów Empty
PisanieTemat: Re: pułapki galów   pułapki galów Icon_minitimeSob Lut 16, 2008 11:38 am

Metaliowiec napisał:
o ile dobrze wiem to wojo i tak wpada w pułapki niezależnie od tego czy wyślemy grabież czy normalny, ale za to po ataku normalnym pozostałe "przy życiu" odbijają te z pułapek. pozdro;)

metalowiec ma racje, przed walka wpada to co ma wpasc, reszta walczy i te co zostana odbijaja te uwiezione
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




pułapki galów Empty
PisanieTemat: Re: pułapki galów   pułapki galów Icon_minitimeSob Lut 16, 2008 6:55 pm

no wlasnie, wiec przy normalnym ataku twoje jednostki nie moga zostac uwiezione
Powrót do góry Go down
Metaliowiec




Liczba postów : 3
Registration date : 29/12/2007

pułapki galów Empty
PisanieTemat: Re: pułapki galów   pułapki galów Icon_minitimeSob Lut 16, 2008 7:39 pm

mogą i zostają! tylko różnica pomiędzy grabieżą i normalnym jest taka, ze PO grabieży ich nie odbijają, a PO ataku odbijają, a więzieni są w obu przypadkach. jeśli wyślesz atak normalny i przegrasz, to Twoje uwięzione jednostki pozostaną w pułapkach, a jeśli wygrasz to reszta uwalnia złapanych.
Powrót do góry Go down
dawidz

dawidz


Liczba postów : 25
Age : 29
Registration date : 03/02/2008

pułapki galów Empty
PisanieTemat: Re: pułapki galów   pułapki galów Icon_minitimeSob Lut 16, 2008 10:03 pm

ja jestem galem i coś o tym wiem
jesli wyslesz grabież na gala to wojska wpadną w pułapki i ich odrazu nie uwolnisz tylko musisz wysłać drugi atak: normalny i wtedy się uwolnią
jeśli zaatakujesz gala na atak: normalny to te wojska które zostaną uwięzione automatycznie się uwolnią jeśli chociaż jeden wojak przeżyje
tyle że one razem nie wracają
o 1 sekunde wcześniej wracają wojska które zostały uwolnione z pułapek
to tyle jesli masz pytania pisz na GG: 4978408 Very Happy
Powrót do góry Go down
a-maccaroon




Liczba postów : 2
Registration date : 10/02/2008

pułapki galów Empty
PisanieTemat: Re: pułapki galów   pułapki galów Icon_minitimeWto Lut 19, 2008 2:56 pm

i nigdy nie "rozwiązuj" bo to tak jakbyś je sam zarżnął - idą w piach
Powrót do góry Go down
Sponsored content





pułapki galów Empty
PisanieTemat: Re: pułapki galów   pułapki galów Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
pułapki galów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WD :: SOJUSZ --W.D-- :: Pytania-
Skocz do: